Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BORDSPLATEAU, nysilver, 1900-talets andra hälft, med gallerkant, på tassar, höjd ca 5, 60x35 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, nött
676025
2019-09-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner