Bordsplateau nysilver

Bordsplateau nysilver
Bordsplateau nysilver
Bordsplateau nysilver
Bordsplateau nysilver
Bordsplateau nysilver
Bordsplateau nysilver
Bordsplateau nysilver
Bordsplateau nysilver

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BORDSPLATEAU, nysilver, 1900-talets andra hälft, med gallerkant, på tassar, höjd ca 5, 60x35 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, nött

676025

2019-09-12