Klubbat för:
140 EUR
Utropspris
150 EUR
ARMBANDSUR, Omega Seamaster, 34 mm, stål, automatisk, plexiglas, 1960-tal.
Slitage, skadat glas.
676027
2019-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här