Omega Seamaster armbandsur

Omega Seamaster armbandsur
Omega Seamaster armbandsur
Omega Seamaster armbandsur
Omega Seamaster armbandsur
Omega Seamaster armbandsur
Omega Seamaster armbandsur

Klubbat för:

140 EUR

Utropspris

150 EUR

ARMBANDSUR, Omega Seamaster, 34 mm, stål, automatisk, plexiglas, 1960-tal.

Slitage, skadat glas.

676027

2019-09-11