Divanbord Nyrenässans

Divanbord Nyrenässans
Divanbord Nyrenässans
Divanbord Nyrenässans
Divanbord Nyrenässans
Divanbord Nyrenässans
Divanbord Nyrenässans
Divanbord Nyrenässans
Divanbord Nyrenässans
Divanbord Nyrenässans
Divanbord Nyrenässans

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DIVANBORD, fanerat med valnöt och valnötsrot, 1800-talets slut, nyrenässans, svarvade ben, skuren dekor, benställning med kryss, höjd ca 72, 114x61 cm

Slitage, fläckar

676028

2019-09-12