Stolar 1700-tal

Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 1 par, 1700-talets slut, eklektisk stil, provins, bemålade i vitt, balusterformad ryggbricka, sitthöjd ca 44 cm

Färgbortfall, slitage, sprickor

676047

2019-09-12