EWÅ golvlampa

EWÅ golvlampa
EWÅ golvlampa
EWÅ golvlampa
EWÅ golvlampa
EWÅ golvlampa
EWÅ golvlampa
EWÅ golvlampa
EWÅ golvlampa

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EWÅ, golvlampa, 1900-talets mitt, stomme i teak och mässing, höjd 135 cm

Slitage, skärm med skador

676055

2019-09-12