Skrivbord Engelsk stil 1900-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, HURTS, 2 dlr., fanerade i mahogny, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, med hurtsar, totalt 9 lådor, beslag i mässing, hurtsen 3 lådor, höjd ca 77, 120x59 cm och 53, 44x44 cm, nyckel medföljer

Slitage, repor

676074

2019-09-12