Vägglystrar i brons

Vägglystrar i brons
Vägglystrar i brons
Vägglystrar i brons
Vägglystrar i brons
Vägglystrar i brons
Vägglystrar i brons
Vägglystrar i brons
Vägglystrar i brons

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

VÄGGLYSTRAR, 1 par, 1800-talets slut, brännförgyllt brons, för 2 ljus vardera, höjd ca 32, bredd ca 22 cm

Åldersrelaterat slitage, vaxrester

676078

2019-09-11