Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
VÄGGLYSTRAR, 1 par, 1800-talets slut, brännförgyllt brons, för 2 ljus vardera, höjd ca 32, bredd ca 22 cm
Åldersrelaterat slitage, vaxrester
676078
2019-09-11