Philip von Schantz färglitografier
2019-09-12
676080
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): (2) Gårdsmotiv, signerade v. Schantz, färglitografier, bildmått ca 15x11,5 cm vardera