Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): (2) Gårdsmotiv, signerade v. Schantz, färglitografier, bildmått ca 15x11,5 cm vardera
676080
2019-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här