Philip von Schantz färglitografier

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): (2) Gårdsmotiv, signerade v. Schantz, färglitografier, bildmått ca 15x11,5 cm vardera

676080

2019-09-12