Nattduksbord 1 par

Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1900-tal, sengustaviansk stil, fanérade med mahogny, beslag i mässing, utdragbar skiva, höjd 72, 30x41 cm

En sarg med lagning, slitage

676086

2019-09-12