Glöggmuggar kanna tomtar

Glöggmuggar kanna tomtar
Glöggmuggar kanna tomtar
Glöggmuggar kanna tomtar
Glöggmuggar kanna tomtar
Glöggmuggar kanna tomtar
Glöggmuggar kanna tomtar
Glöggmuggar kanna tomtar
Glöggmuggar kanna tomtar
Glöggmuggar kanna tomtar
Glöggmuggar kanna tomtar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLÖGGMUGGAR, 6+7, GLÖGGKANNA, 1900-talets första hälft, polykrom dekor av tomtar, höjd ca 6,5-7, 16 cm

Någon obetydlig enstaka fotnagg

676087

2019-09-10