Peter Hvidt & Orla Mölgaard soffgrupp

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, soffgrupp, 2 dlr, "Minerva" France & Søn, Danmark, 1960-tal, 2 soffor i teak med lösa plymåer, klädda i textil, soffornas längad 130 resp 190, sitthöjd 42 cm

Bruksslitage

676092

2019-09-12