Soffa Börge Mogensen

Soffa Börge Mogensen
Soffa Börge Mogensen
Soffa Börge Mogensen
Soffa Börge Mogensen
Soffa Börge Mogensen
Soffa Börge Mogensen
Soffa Börge Mogensen
Soffa Börge Mogensen
Soffa Börge Mogensen
Soffa Börge Mogensen

Klubbat för:

19 000 SEK

23 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, soffa, "Coupe", Fredericia Möbelfabrik, modellnummer 2192, modellen formgiven 1971, detta exemplar 1970-tal, ben av valnöt, stoppad och klädd i brunt läder, höjd 106, längd 216, djup 88, sitthöjd 41 cm

Slitage, fläckar

676101

2019-11-10