Soffa Börge Mogensen
Klubbat för:
19 000 SEK
23 000 SEK
BÖRGE MOGENSEN, soffa, "Coupe", Fredericia Möbelfabrik, modellnummer 2192, modellen formgiven 1971, detta exemplar 1970-tal, ben av valnöt, stoppad och klädd i brunt läder, höjd 106, längd 216, djup 88, sitthöjd 41 cm
Slitage, fläckar
676101
2019-11-10