Klubbat för:
3 600 SEK
3 000 SEK
FOLKE OHLSSON, soffa, teak, brännstämplad Bodafors Design Folke Ohlsson Made in Sweden 1960, längd ca 191 cm, sitthöjd ca 39 cm
Slitage och märken, klädel med kraftigare slitage
676102
2019-09-12