Folke Ohlsson soffa

Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FOLKE OHLSSON, soffa, teak, brännstämplad Bodafors Design Folke Ohlsson Made in Sweden 1960, längd ca 191 cm, sitthöjd ca 39 cm

Slitage och märken, kraftigare slitage på klädsel

676104

2019-09-12