Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ERIK HEDBERG (1868-1959): Höstlandskap. signerad samt daterad 1947, ca 45x55 cm
Zustandsbeschreibung
676105
2019-09-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner