Soffa Illum Wikkelsö
Klubbat för:
9 400 SEK
Arviointi
12 000 SEK
Kuvaus
ILLUM WIKKELSÖ, soffa, A. Mikael Laursen & Søn, Århus 1950-tal, underrede av teak, tresitsmodell, lösa dynor och stomme klädda i brun textil, höjd 86, längd 219, sitthöjd 38 cm
Kuntoraportti
Smärre bruksslitage, enstaka fläck
676107
Päivämäärä:
2019-11-10