´´Stone´´ pall

´´Stone´´ pall
´´Stone´´ pall
´´Stone´´ pall
´´Stone´´ pall
´´Stone´´ pall
´´Stone´´ pall
´´Stone´´ pall
´´Stone´´ pall
´´Stone´´ pall
´´Stone´´ pall

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

800 SEK

MARCEL WANDERS, ´´Stone´´ pall, samtida, formgivningsår 2007, Kartell, plast med rutig dekor, märkt, höjd ca 46 cm, diameter ca 31 cm

Bruksslitage, repor

676113

2019-09-12