Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Erik Petters bod ("Kallskär")", signerad roland S, P.t 1980, färglitografi, bildmått ca 28x42 cm
676115
2019-09-10