Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÖRGE MOGENSEN, "Öresund", stolar, 4 st, Karl Andersson, 1900-talets andra hälft, ek, brännmärkta samt etikettmärkta bra bohag, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage
676118
2019-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här