Börge Mogensen stolar

Börge Mogensen stolar
Börge Mogensen stolar
Börge Mogensen stolar
Börge Mogensen stolar
Börge Mogensen stolar
Börge Mogensen stolar
Börge Mogensen stolar
Börge Mogensen stolar
Börge Mogensen stolar
Börge Mogensen stolar
Börge Mogensen stolar
Börge Mogensen stolar

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, "Öresund", stolar, 4 st, Karl Andersson, 1900-talets andra hälft, ek, brännmärkta samt etikettmärkta bra bohag, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

676118

2019-09-12