Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
YLVA SPENDRUP (född 1947): Mtoiv med hund i profil, signerad samt daterad 1999, blandteknik på duk, ca 53x64 cm
Zustandsbeschreibung
676121
2019-09-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner