Ylva Spendrup oljemålning

Ylva Spendrup oljemålning
Ylva Spendrup oljemålning
Ylva Spendrup oljemålning
Ylva Spendrup oljemålning
Ylva Spendrup oljemålning
Ylva Spendrup oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

YLVA SPENDRUP (född 1947): Mtoiv med hund i profil, signerad samt daterad 1999, blandteknik på duk, ca 53x64 cm

Zustandsbeschreibung

676121

2019-09-10