Ylva Spendrup blandteknik

Ylva Spendrup blandteknik
Ylva Spendrup blandteknik
Ylva Spendrup blandteknik
Ylva Spendrup blandteknik
Ylva Spendrup blandteknik
Ylva Spendrup blandteknik

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YLVA SPENDRUP (född 1947): Motiv med blommor, signerad samt daterad 1945, blandteknik på duk, ca 89x116 cm

676124

2019-09-11