Pentti Kaskipuro etsning
Closed
2019-09-12
676126
| Sold for | 75 EUR |
| Estimate | 300 EUR |
PENTTI KASKIPURO (1930-2010): Korv, signerad samt daterad 1978, etsning, 38/40, 26,5x29,5 cm