Pentti Kaskipuro etsning

Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning

Klubbat för:

90 EUR

200 EUR

PENTTI KASKIPURO (1930-2010) Blommor, signerad samt daterad 1978, etsning, 38/40, 35x33,5 cm

676130

2019-09-12