Pentti Kaskipuro etsning
2019-09-12
676131
| Klubbat belopp | 160 EUR |
| Utropspris | 200 EUR |
PENTTI KASKIPURO (1930-2010) Kålrot, signerad samt daterad 1977, etsning, 34/80, 36x40 cm