Klubbat för:
160 EUR
Utropspris
200 EUR
PENTTI KASKIPURO (1930-2010) Kålrot, signerad samt daterad 1977, etsning, 34/80, 36x40 cm
676131
2019-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här