Pentti Kaskipuro etsning

Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning
Pentti Kaskipuro etsning

Klubbat för:

160 EUR

Utropspris

200 EUR

PENTTI KASKIPURO (1930-2010) Kålrot, signerad samt daterad 1977, etsning, 34/80, 36x40 cm

676131

2019-09-12