Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANDRÉ VERDET, gobeläng, Aubusson 1971, gobelängteknik, signerad A. Verdet samt Aubussons märkning, baksidan med otydlig etikett, 150x190cm
PROVENIENS: Tore Wretman
676136
2019-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här