André Verdet gobeläng Aubusson

Klubbat för:

16 500 SEK

8 000 SEK

ANDRÉ VERDET, gobeläng, Aubusson 1971, gobelängteknik, signerad A. Verdet samt Aubussons märkning, baksidan med otydlig etikett, 150x190cm

PROVENIENS: Tore Wretman

676136

2019-09-29