Salongsbord empirestil

Salongsbord empirestil
Salongsbord empirestil
Salongsbord empirestil
Salongsbord empirestil
Salongsbord empirestil
Salongsbord empirestil
Salongsbord empirestil
Salongsbord empirestil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSBORD, fanerat i mahogny, 1900-talets första hälft, empirestil, beslag i mässing, benställning med fotkryss, höjd ca 76, diameter 79 cm

Märken, slitage

676139

2019-09-12