Margareta Pantzerhielm akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARGARETA PANTZERHIELM (1853-1951): Båstad kyrka, signerad och daterad 1916, akvarell, ca 25x35 cm

676142

2019-09-10