Margareta Pantzerhielm akvarell
Valmis
2019-09-10
676142
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
MARGARETA PANTZERHIELM (1853-1951): Båstad kyrka, signerad och daterad 1916, akvarell, ca 25x35 cm