Ella Thalbitzer oljemålning

Ella Thalbitzer oljemålning
Ella Thalbitzer oljemålning
Ella Thalbitzer oljemålning
Ella Thalbitzer oljemålning
Ella Thalbitzer oljemålning
Ella Thalbitzer oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

ELLA THALBITZER, (Danmark 1883-?): Höstlandskap, signerad Ella Thalbritzer, olja på duk, ca 63x64 cm

676149

2019-09-10