Karl Hagenauer skulptur

Karl Hagenauer skulptur
Karl Hagenauer skulptur
Karl Hagenauer skulptur
Karl Hagenauer skulptur
Karl Hagenauer skulptur
Karl Hagenauer skulptur
Karl Hagenauer skulptur
Karl Hagenauer skulptur
Karl Hagenauer skulptur
Karl Hagenauer skulptur
Karl Hagenauer skulptur
Karl Hagenauer skulptur

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL HAGENAUER, skulptur, Werkstätte Hagenauer (Hagenauer Workshop), omkring 1900-talets mitt, "Jesus", patinerad brons, höjd ca 13 cm

Ställvis slitage

676159

2019-09-13