Leif Johansson oljemålning
2019-09-10
676160
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LEIF JOHANSSON (född 1950): Abstrakt komposition, signerad Leif Johansson, olja på duk, ca 100x100 cm