Sven Sahlberg oljemålning

Sven Sahlberg oljemålning
Sven Sahlberg oljemålning
Sven Sahlberg oljemålning
Sven Sahlberg oljemålning
Sven Sahlberg oljemålning
Sven Sahlberg oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN SAHLBERG (1909-2008): Toalettbord med tidning, signerad S Sahlberg, olja på duk, ca 66x80 cm

duk med lagningar, krackeleringar, retuscher

676193

2019-09-25