Klädskåp nyrenässans
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KLÄDSKÅP, sekelskiftet 1800/1900, nyrenässans, fanerat i valnöt och mahogny, dörr med spegel, inredning med lösa hyllplan, löst krön, höjd ca 225, 94x58 cm
Nyckel finns
Bruksslitage, fuktfläckar i nederkant, enstaka mindre avslag
676194
2019-09-11