Klädskåp nyrenässans

Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

KLÄDSKÅP, sekelskiftet 1800/1900, nyrenässans, fanerat i valnöt och mahogny, dörr med spegel, inredning med lösa hyllplan, löst krön, höjd ca 225, 94x58 cm

Nyckel finns

Kuntoraportti

Bruksslitage, fuktfläckar i nederkant, enstaka mindre avslag

676194

Päivämäärä:

2019-09-11