Gustaviansk stolar

Gustaviansk stolar
Gustaviansk stolar
Gustaviansk stolar
Gustaviansk stolar
Gustaviansk stolar
Gustaviansk stolar
Gustaviansk stolar
Gustaviansk stolar
Gustaviansk stolar
Gustaviansk stolar
Gustaviansk stolar
Gustaviansk stolar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 2+1, gustavianska, 1700-tal, vitmålade, en märkt med Stockholms stolmakarämbetes sigill, skuren dekor, sitthöjd ca 43 cm

Skador, slitage och lagningar

676196

2019-09-13