Carl Malmsten stolar

Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

CARL MALMSTEN, "Lilla Åland", stolar, 3 st, Stolab, brännstämplade, ek en vitsåpad, sitthöjd ca 45 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

676202

2019-09-11