Klubbat för:
1 500 SEK
2 500 SEK
CARL MALMSTEN, "Lilla Åland", stolar, 3 st, Stolab, brännstämplade, ek en vitsåpad, sitthöjd ca 45 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
676202
2019-09-11