Rosengrens arkivskåp

Rosengrens arkivskåp
Rosengrens arkivskåp
Rosengrens arkivskåp
Rosengrens arkivskåp
Rosengrens arkivskåp
Rosengrens arkivskåp
Rosengrens arkivskåp
Rosengrens arkivskåp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROSENGRENS, arkivskåp, lackerad plåt, 1900-tal, arkivlådor, plåtbeslag, skyltmärkt, höjd 134, 63x36 cm

Slitage

676206

2019-09-13