Större fiskgryta koppar
2019-09-13
676210
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FISKGRYTA, koppar, 1800-talets slut, med hänklar, höjd 29, 96x36 cm
Insats saknas, invändig frän doft, slitage