Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FISKGRYTA, koppar, 1800-talets slut, med hänklar, höjd 29, 96x36 cm
Insats saknas, invändig frän doft, slitage
676210
2019-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här