Större fiskgryta koppar

Större fiskgryta koppar
Större fiskgryta koppar
Större fiskgryta koppar
Större fiskgryta koppar
Större fiskgryta koppar
Större fiskgryta koppar
Större fiskgryta koppar
Större fiskgryta koppar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FISKGRYTA, koppar, 1800-talets slut, med hänklar, höjd 29, 96x36 cm

Insats saknas, invändig frän doft, slitage

676210

2019-09-13