Fulvio Bianconi Venini

Fulvio Bianconi Venini
Fulvio Bianconi Venini
Fulvio Bianconi Venini
Fulvio Bianconi Venini
Fulvio Bianconi Venini
Fulvio Bianconi Venini
Fulvio Bianconi Venini
Fulvio Bianconi Venini
Fulvio Bianconi Venini
Fulvio Bianconi Venini

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FULVIO BIANCONI, vas, Venini, Italien, 1990-tal, dekor i underfång, signerad venini Fulvio Bianconi 1997/51, höjd ca 28 cm, medföljer intyg från Venini

676212

2019-09-25