Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FULVIO BIANCONI, vas, Venini, Italien, 1990-tal, dekor i underfång, signerad venini Fulvio Bianconi 1997/51, höjd ca 28 cm, medföljer intyg från Venini
676212
2019-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här