Sidobord jugend

Sidobord jugend
Sidobord jugend
Sidobord jugend
Sidobord jugend
Sidobord jugend
Sidobord jugend
Sidobord jugend
Sidobord jugend
Sidobord jugend
Sidobord jugend

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD, 1900-talets början, jugend, 2 hyllplan, låda med draghandtag i mässing, bordsskiva med sarg, fanerat i mahogny, höjd ca 78, 55x43 cm

Bruksslitage, stötmärken

676226

2019-09-11