Handspegel Kina

Handspegel Kina
Handspegel Kina
Handspegel Kina
Handspegel Kina
Handspegel Kina
Handspegel Kina
Handspegel Kina
Handspegel Kina

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HANDSPEGEL, Kina, 1900-talets första hälft, vitmetall, baksida med inläggningar i sten och lackarbete, handtag i ben, längd ca 26 cm

Smärre slitage, ytslitage

676238

2019-09-11