Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JEAN DUBUFFET (1901-1985) «Galerie La Pochade», 1968, monogramsignerad och daterad 68, Affiche, färglitografi, Michael Cassé ca 61x47 cm
676258
2019-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här