Jean Debuffet färglitografi

Jean Debuffet färglitografi
Jean Debuffet färglitografi
Jean Debuffet färglitografi
Jean Debuffet färglitografi
Jean Debuffet färglitografi
Jean Debuffet färglitografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JEAN DUBUFFET (1901-1985) «Galerie La Pochade», 1968, monogramsignerad och daterad 68, Affiche, färglitografi, Michael Cassé ca 61x47 cm

676258

2019-09-11