´´Hermitage´´ bordslampor

´´Hermitage´´ bordslampor
´´Hermitage´´ bordslampor
´´Hermitage´´ bordslampor
´´Hermitage´´ bordslampor
´´Hermitage´´ bordslampor
´´Hermitage´´ bordslampor
´´Hermitage´´ bordslampor
´´Hermitage´´ bordslampor
´´Hermitage´´ bordslampor
´´Hermitage´´ bordslampor

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HEATHFIELD & CO, ´´Hermitage´´ bordslampor, 1 par, 2000-tal, förgyllt stengods samt mässing, balusterformade, etikettmärkta, höjd (exl skärm) ca 51 cm, tyg skärmar medföljer

Bruksslitage, ytan med varierande färger, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

676262

2019-09-12