´´Hermitage´´ bordslampor
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HEATHFIELD & CO, ´´Hermitage´´ bordslampor, 1 par, 2000-tal, förgyllt stengods samt mässing, balusterformade, etikettmärkta, höjd (exl skärm) ca 51 cm, tyg skärmar medföljer
Bruksslitage, ytan med varierande färger, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
676262
2019-09-12