Kopparkittlar 3 st

Kopparkittlar 3 st
Kopparkittlar 3 st
Kopparkittlar 3 st
Kopparkittlar 3 st

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KITTLAR, 3 st, koppar, 18/1900-tal, varav en på benställning, höjd 30-50, diameter 42-60 cm

Lagningar och slitage

676264

2019-09-13