Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KITTLAR, 3 st, koppar, 18/1900-tal, varav en på benställning, höjd 30-50, diameter 42-60 cm
Lagningar och slitage
676264
2019-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här