Serveringsvagn art deco

Serveringsvagn art deco
Serveringsvagn art deco
Serveringsvagn art deco
Serveringsvagn art deco
Serveringsvagn art deco
Serveringsvagn art deco

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, art deco, 1930-/40-tal, förnicklad stomme, träskivor/-bricka, gummiförsedda hjul, höjd 65, 80 x 45 cm

Bruksslitage

676270

2019-09-11